1 / 3
Слика на Проширувач на мрежата Tenda A18
Слика на Проширувач на мрежата Tenda A18
Слика на Проширувач на мрежата Tenda A18

Проширувач на мрежата Tenda A18

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,042 MKD.

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
A18
Лансиран:
28. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
300
Ширина [мм]:
58
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
867 + 300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4, 5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
100
Број на порти на HUB / прекинувач:
1
Тип на рутер:
Точка за пристап, Повторувач (дистрибутер)
Јачина на сигналот на антената:
2x 2 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
1
издавање:
По
Производител:
Шатор
Висина [mm]:
80
Дебелина [mm]:
48
Тип на антена:
Поправи
EAN:
6932849427622
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Проширувач на мрежата Tenda A18
3,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ