1 / 6
Продадено
Слика на Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина
Слика на Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина
Слика на Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина
Слика на Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина
Слика на Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина
Слика на Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина

Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
414.17 €
254.94 €
со ДДВ Без ДДВ 216.05 €
Заштеди 159.23 €
-39%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
Qdrflycob
Ширина mm:
12
Висина mm:
62
Дебелина мм:
19
Производител:
Аудио-барање
Боја:
Сина
Влезни и излезни порти:
3,5 мм приклучок, USB
EAN:
92592098398
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Засилувач на слушалки Audioquest DragonFly Cobalt, сина
254.94 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ