1 / 2
Продадено
Слика на Заштитник за CD / DVD CaseLogic CL-CDW92
Слика на Заштитник за CD / DVD CaseLogic CL-CDW92

Заштитник за CD / DVD CaseLogic CL-CDW92

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.63 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 2.21 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CL-CDW92
Лансиран:
8 јануари 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
CaseLogic
Веб-страница на производителот:
Caselogic.com
EAN:
85854016681
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник за CD / DVD CaseLogic CL-CDW92
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ