1 / 2
Продадено
Слика на Заштитник UAG Pathfinder за iPhone 7/8 / SE 2020, маслиново боја
Слика на Заштитник UAG Pathfinder за iPhone 7/8 / SE 2020, маслиново боја

Заштитник UAG Pathfinder за iPhone 7/8 / SE 2020, маслиново боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
68.08 €
64.83 €
со ДДВ Без ДДВ 54.94 €
Заштеди 3.25 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8, Apple iPhone SE 2020
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
јаболко
Код:
112047117272
Производител:
UAG
Веб-страница на производителот:
Urbanarmorgear.com
Боја:
маслиново
Вид на обвивка:
Заден капак
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник UAG Pathfinder за iPhone 7/8 / SE 2020, маслиново боја
64.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ