1 / 1
Продадено
Слика на Microsoft Type футрола за Surface Go, сива

Microsoft Type футрола за Surface Go, сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
156.38 €
137.95 €
со ДДВ Без ДДВ 131.38 €
Заштеди 18.43 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Microsoft Surface Go
Користи со брендови:
Мајкрософт
Код:
TZL-00001
Рангирање на изгледот:
CZ
Лансиран:
25. 1. 2021
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Боја:
Град
EAN:
8595149010178
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Microsoft Type футрола за Surface Go, сива
137.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ