1 / 4
Продадено
Слика на Силиконски заштитник CellularLine Sensation за Apple iPhone 12 Pro Max, сина
Слика на Силиконски заштитник CellularLine Sensation за Apple iPhone 12 Pro Max, сина
Слика на Силиконски заштитник CellularLine Sensation за Apple iPhone 12 Pro Max, сина
Слика на Силиконски заштитник CellularLine Sensation за Apple iPhone 12 Pro Max, сина

Силиконски заштитник CellularLine Sensation за Apple iPhone 12 Pro Max, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Pro Max
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
силиконски
Код:
SENSATIONIPH12PRMB
Производител:
CellularLine
Боја:
Сина
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8018080388347
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Силиконски заштитник CellularLine Sensation за Apple iPhone 12 Pro Max, сина
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ