1 / 4
E shitur
Foto e Kuti mbrojtëse EVOLVEO MB1 për videokamerë StrongVision, metalike, e zezë
Foto e Kuti mbrojtëse EVOLVEO MB1 për videokamerë StrongVision, metalike, e zezë
Foto e Kuti mbrojtëse EVOLVEO MB1 për videokamerë StrongVision, metalike, e zezë
Foto e Kuti mbrojtëse EVOLVEO MB1 për videokamerë StrongVision, metalike, e zezë

Kuti mbrojtëse EVOLVEO MB1 për videokamerë StrongVision, metalike, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.85 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34.21 €
Ju kurseni 6.48 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kuti mbrojtëse metalike e mbyllur për videokamera EVOLVEO StrongVison. Mbron kamerën e vendosur nga hajdutët dhe vandalët. Është bërë nga një material shumë i qëndrueshëm dhe me ngjyrë kamuflazhi. Është e përshtatshme për modelet StrongVision A, 2GA, 2GB, 4GA.
Lansuar:
5. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
StrongVision A, 2GA, 2GB, 4GA
Kodi:
SGV CAM-MB1
Prodhuesi:
Evolveo
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8595683200851
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti mbrojtëse EVOLVEO MB1 për videokamerë StrongVision, metalike, e zezë
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo