1 / 3
Foto e Mbrojtëse dielli Starblitz 77mm
Foto e Mbrojtëse dielli Starblitz 77mm
Foto e Mbrojtëse dielli Starblitz 77mm

Mbrojtëse dielli Starblitz 77mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €
Ju kurseni 3.24 €
-13%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtësi i diellit Starblitz minimizon në mënyrë efektive hyrjen e dritës në lente dhe zvogëlon shfaqjen e mjegullës. Është formuar posaçërisht për të parandaluar vignetting dhe në të njëjtën kohë për të arritur rezultatet më të mira në shtypjen e defekteve shqetësuese që vijnë nga depërtimi dhe pasqyrimi i rrezeve parazitare brenda lentes. Këto rreze zvogëlojnë ngjyrën dhe kontrastin e përgjithshëm të imazheve. Ato mund të hidhen jo vetëm nga qielli shpërndarës, por nga pothuajse gjithçka (siç janë nivelet e ujit, fasadat e shtëpive të ndritshme dhe këmishat e bardha), kështu që rekomandohet që mbrojtësi i diellit të jetë i bashkangjitur në lente në çdo kohë. Mund të vidhoset në lente nga të dy anët. Madhësia 77 mm.
Lansuar:
13. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TZ00169
Prodhuesi:
Starblitz
EAN:
3760173051861
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse dielli Starblitz 77mm
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo