1 / 4
E shitur
Foto e Çantë Frozen - Elsa, e kaltër / rozë
Foto e Çantë Frozen - Elsa, e kaltër / rozë
Foto e Çantë Frozen - Elsa, e kaltër / rozë
Foto e Çantë Frozen - Elsa, e kaltër / rozë

Çantë Frozen - Elsa, e kaltër / rozë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.74 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 3.24 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një çantë shpine përrallore prej pelushi me temën e filmit të animuar Frozen 2 nga studioja Disney, në të cilën personazhe si Elsa dhe Olaf përjetojnë aventura magjike! Përmasat: 28 x 33 x 12 cm. Materiali: poliester.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Çantë shpine
Materiali:
Pelush, poliester
Gjerësia mm:
280
Lartësia mm:
330
Trashësia mm:
120
Ze série:
Disney
Vendosmëria:
Për fëmijë
Prodhuesi:
Cerda
Ngjyra:
Kaltër, Rozë
EAN:
8427934310814
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë Frozen - Elsa, e kaltër / rozë
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo