1 / 1
Слика на Кабел WLAN коаксијален, 100 см

Кабел WLAN коаксијален, 100 см

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
И покрај растечката ера на безжични преноси, сепак е неопходно да се поврзат разни приемници со потребните антени. Еден од производите во нашата палета е продолжен антенски кабел со SMA машки обратни - SMA женски обратни конектори. Ниско слабеење или позлатени контакти е прашање на секако.
Наменето за:
МРЕА
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
1
Код на производителот:
AK ANT WLAN 1M C200
Код:
4040849516757
Лансиран:
24 јули 2012 година, 24. 7. 2012
Конектор:
2, SMA, SMA
Позлатени конектори:
По
Вид на кабел:
Пигтаил, Вид на кабел
Од приклучокот:
SMA (маж), SMA мaшко
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
SMA (женски)
Производител:
OEM, OEM
EAN:
4040849516757
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел WLAN коаксијален, 100 см
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ