1 / 3
Продадено
Слика на Читач Virtuos MSR-100A - USB (имитација на тастатура / RS232), црна
Слика на Читач Virtuos MSR-100A - USB (имитација на тастатура / RS232), црна
Слика на Читач Virtuos MSR-100A - USB (имитација на тастатура / RS232), црна

Читач Virtuos MSR-100A - USB (имитација на тастатура / RS232), црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
74.58 €
71.33 €
со ДДВ Без ДДВ 67.93 €
Заштеди 3.25 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
УСБ:
По
Код:
EIE0003
Ширина mm:
90
Висина mm:
27
Дебелина мм:
27
Пеша г.:
100
Магнетни:
По
Производител:
Виртуоз
EAN:
8594182291278
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Читач Virtuos MSR-100A - USB (имитација на тастатура / RS232), црна
71.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ