1 / 6
E shitur
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi

Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
169.31 €
136.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 129.53 €
Ju kurseni 33.31 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lexues i shpejtë i barkodeve 2D i konstruksionit të fortë për përdorim universal. Skaneri mund të përdoret si i palëvizshëm ose si një skaner dore për skanimin e kodeve nga objekte të mëdha. Ndërtimi karakterizohet nga besueshmëri dhe qëndrueshmëri e lartë dhe testohet për rënie nga deri në 1.2 m. Lexuesi është i pajisur me një ndërfaqe USB që lejon imitimin e tastierës dhe portit serik (varianti serik RS232 sipas kërkesës). Lexuesi HT-860N mund të përdoret me sukses në identifikimin e barnave në barnatore, pasi lexon në mënyrë të përsosur kodet GS1 për përpunim të mëtejshëm nga softueri i farmacisë (interpreton saktë ndarjen e karaktereve në kodin 1D dhe 2D - mund të zëvendësojë në mënyrë korrekte ndarësit me karaktere të dukshme). Funksionaliteti i këtij skaneri është në përputhje me Direktivën e anti-falsifikimit të Bashkimit Evropian.
Lansuar:
4. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
LED
Lloji i baterisë:
Lexues barkodi
USB:
Kodi:
EH02G0017
Gjerësia mm:
104
Lartësia mm:
170
Trashësia mm:
98
Pesha g:
160
Mbajtëse:
Prodhuesi:
Virtuos
Lloji i skenerit:
1D, 2D, Aztec, Codabar, Code32, Code39, Code93, Code128, Data Matrix, EAN/JAN-13, GS1-128, GS1-Expanded, GS1-Limited, Han Xin Code, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, ISSN, Matrix 2 of 5, Maxi Cod
EAN:
8594182291438
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
136.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo