1 / 4
Продадено
Слика на Victrola дрвена кутија за складирање на плочи од повеќе од 50 грама
Слика на Victrola дрвена кутија за складирање на плочи од повеќе од 50 грама
Слика на Victrola дрвена кутија за складирање на плочи од повеќе од 50 грама
Слика на Victrola дрвена кутија за складирање на плочи од повеќе од 50 грама

Victrola дрвена кутија за складирање на плочи од повеќе од 50 грама

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
116.83 €
51.83 €
со ДДВ Без ДДВ 43.93 €
Заштеди 64.99 €
-56%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии:
356 x 343 x 300
Код:
VA-20-MAH
Пеша кг:
2
Лансиран на:
4. 11. 2019
Производител:
Викрола
Веб-страница на производителот:
Victrola.com
Боја:
Кафеав
EAN:
5060647650162
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Victrola дрвена кутија за складирање на плочи од повеќе од 50 грама
51.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ