1 / 1
Слика на Видео игра The DioField Chronicle (SWITCH)

Видео игра The DioField Chronicle (SWITCH)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
108.71 €
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 79.73 €
Заштеди 14.62 €
-14%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Сосема нов тактички RPG од Square Enix и Lancarse Ltd. ќе претстави сосема нова приказна за војната и честа во свет сместен во свет кој ја меша фантазијата, средниот век и влијанието на модерноста. По 200 години, кревкиот мир на островот ДиоФилд е нарушен, што го прави времето неизвесно, а силите на злото растат. Дали ќе можете да избегнете уништување во епски битки?
Гаранција за производителот:
1 година
Јазик:
Англиски
Вид на лиценца:
Па тоа
Платформа:
Прекинувач
Веб-страница на производителот:
Square-enix-usa.com
Верзија на играта:
Стандардно издание
EAN:
5021290094154
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Видео игра The DioField Chronicle (SWITCH)
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ