1 / 3
Foto e Videolojë Fitness Boxing (SWITCH)
Foto e Videolojë Fitness Boxing (SWITCH)
Foto e Videolojë Fitness Boxing (SWITCH)

Videolojë Fitness Boxing (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,490 MKD.
3,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,212 MKD.
Ju kurseni 700 MKD.
-16%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zgjohuni nga kolltuku dhe kënaquni me pak lëvizje në trajnime argëtuese të boksit të shoqëruara me versione instrumentale nga artistë të njohur si Lady Gaga, Pitbull dhe Kesha. Ju mund ta rregulloni stërvitjen tuaj duke vendosur qëllime të ndryshme të fitnesit. Trajnohuni nëse jeni vetëm, me një mik, në shtëpi apo në lëvizje! Tani mund të stërviteni plotësisht në çdo kohë dhe në çdo vend me sistemin Nintendo Switch. Praktikoni bazat e boksit tek tingujt e versioneve instrumentale të 20 hiteve të zhbllokueshme, duke përfshirë "Party Rock Anthem" nga LMFAO, "Call Me Maybe" nga Carly Rae Jepson dhe "Sugar" nga Maroon 5. Vëni bast dhe uluni përdhe me kontrollet Joy-Con në duar dhe lëvizni tërë trupin tënd - nuk ka nevojë për pajisje shtesë. Trajnimi ditor mund të jetë i gjatë 10-40 minuta dhe ofron një mënyrë normale dhe të shpejtë. Programi gjithashtu vlerëson BMI tuaj të përafërt dhe kaloritë e djegura, në mënyrë që të mund të gjurmoni përparimin tuaj. Zgjidhni nga një grup i larmishëm trainerësh dhe rregulloje pamjen e tyre me veshjet e zhbllokueshme. Ndërsa përparoni, do të merrni më shumë këngë dhe më shumë qarqe trajnimi. Nëse ju pëlqen të stërviteni me një mik, mund të përdorni dy grupe kontrolluesish Joy-Con ose të ndani një, kështu që të mund të shijoni trajnime bashkëpunuese ose të provoni aftësitë tuaja në një duel në një ring virtual!
Lansuar:
23. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Kodi:
045496423483
Besueshmëria:
100 %
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Game edition:
Standard Edition
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Platforma:
Switch
Lloji i lojës:
Sport
Kategoria e moshës:
7
EAN:
45496423483
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Fitness Boxing (SWITCH)
3,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo