1 / 3
Слика на Видео игра Evil West - Day One Edition (PS5)
Слика на Видео игра Evil West - Day One Edition (PS5)
Слика на Видео игра Evil West - Day One Edition (PS5)

Видео игра Evil West - Day One Edition (PS5)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
83.53 €
74.58 €
со ДДВ Без ДДВ 63.20 €
Заштеди 8.95 €
-11%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Ова издание вклучува: - Игра на Evil West; - DLC Wild Wild East Pack (нова облека и ликови). Злото никогаш не спие, но може да крвари. Американската дивина е зафатена од мрачна закана. Како еден од последните агенти во строго таен институт за лов на вампири, вие сте последниот што го спасил човештвото од длабоко вкоренетиот ужас што сега тоне од сенките. Станете и станете херои на Дивиот Запад, елиминирајте ја заканата од вампирите и спасете ги Соединетите држави! Ослободете го пеколот во брутална експлозивна битка со вашите огнени оружја, молња ракавици и различни софистицирани помагала. Убијте ги крвожедните чудовишта во стил на осамен ловец или во соработка со пријател. Истражувајте и борете се во кампања со приказни додека го надградувате оружјето и алатките за лов. Отклучете нови поволности и развијте ги вашите вештини за убијци, создадете свој стил на игра и поразете орди на натприродни непријатели.
Гаранција за производителот:
1 година
Јазик:
Англиски
Оптимизиран за PS5::
Вид на лиценца:
Па тоа
Тип на игра:
Акција, соработка
Мултиплеер (повеќе од еден играч):
По
Веб-страница на производителот:
Focus-home.com
Специјална верзија:
По
Верзија на играта:
Едно издание
EAN:
3512899958173
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Видео игра Evil West - Day One Edition (PS5)
74.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ