1 / 7
Foto e Videolojë Outriders (PC)
Foto e Videolojë Outriders (PC)
Foto e Videolojë Outriders (PC)
Foto e Videolojë Outriders (PC)
Foto e Videolojë Outriders (PC)
Foto e Videolojë Outriders (PC)
Foto e Videolojë Outriders (PC)

Videolojë Outriders (PC)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,720 MKD.

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

People can fly studio i njohur për ikonën Painnkiller, Bulletstorm ose ingranazhet e luftës: Gjykimi është duke përgatitur një titull të ri - Outriders. Kjo është një lojë bashkëpunuese për deri në tre lojtarë, në të cilat ju shkelni nëpër peisazhin e botës së huaj, pasi situata në Tokë nuk është plotësisht miqësore dhe njerëzimi ka vendosur të eksplorojë botët ngjitur.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Multiplayer [më shumë se një lojëtar]:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Lloji i lojës:
Aksion
Kategoria e moshës:
18
Uebfaqja e prodhuesit:
square-enix-usa.com
Lloji i licensës:
Kuti
Gjuha:
Anglisht
Data e lansimit:
26. 6. 2019
Besueshmëria:
100 %
Platforma:
PC
EAN:
5021290087729
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Outriders (PC)
4,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo