1 / 5
Продадено
Слика на Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)

Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.97 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 13.55 €
-33%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Се приближува преносителот на единствениот вистински противник Марио Карт - Crash Team Racing со поднаслов Nitro -Fueled ќе понуди, покрај режимите за еден играч, исто така, локален мултиплеер за најмногу 4 играчи на еден екран, како и онлајн мултиплеер игра На Ве чекаат оригинални режими на игра, ликови, напојувања и оружје. Графичката јакна е слична на римејсторите во трилогијата N.Sane. Цртаните и веселите трки нудат многу забава, особено против вашите пријатели.
Оптимизиран за Xbox One X.:
По
Издание на игри:
Стандардно издание
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Јазик:
Англиски
Код на производителот:
5030917269646
Код:
5030917269646
Вид на лиценца:
Па тоа
Тип на игра:
Конкурентни, Конкурентни
Тип локација: :
Англија
Мултиплеер (повеќе од еден играч):
По
Мултиплеер: :
Платформа:
Xbox ONE, XONE
Производител:
Активизација, Активизација
Веб-страница на производителот:
Activision.com
Xbox One X подобрен:
По
Vendi i prodhimit:
Austrija
EAN:
5030917269646
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Видео игра Crash Team Racing: Nitro Fueled (Xbox ONE)
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ