1 / 7
Продадено
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
Слика на Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)

Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.56 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 8.35 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
10. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Вид на лиценца:
Во кутија (спакувано)
Локација и јазик:
Чешки преводи
Xbox One X подобрен:
По
Производител:
Ubisoft
Веб-страница на производителот:
Ubi.com
Платформа:
XONE
Тип на игра:
СПОДЕЛЕТЕ
Возрасна категорија:
18
Мултиплеер (повеќе од еден играч):
По
EAN:
3307216022916
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Видео игра Far Cry 5 (Xbox ONE)
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ