1 / 4
Продадено
Слика на Blu-ray дискови- Verbatim BD-R, 6x HTL, 25GB, printable, 10 ks, spindle 10 парчиња
Слика на Blu-ray дискови- Verbatim BD-R, 6x HTL, 25GB, printable, 10 ks, spindle 10 парчиња
Слика на Blu-ray дискови- Verbatim BD-R, 6x HTL, 25GB, printable, 10 ks, spindle 10 парчиња
Слика на Blu-ray дискови- Verbatim BD-R, 6x HTL, 25GB, printable, 10 ks, spindle 10 парчиња

Blu-ray дискови- Verbatim BD-R, 6x HTL, 25GB, printable, 10 ks, spindle 10 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 1.63 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
43804
Лансиран:
14 септември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ниво
Максимална брзина на пишување:
6
Пакување:
Круг
Спакувано по [артиклите]:
10
Инкџет површини за печатење:
По
Производител:
Буквално
Веб-страница на производителот:
Verbatim.com
Капацитети [GB]:
25
Вид на медиум:
Blu-Ray R
EAN:
023942438045
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Blu-ray дискови- Verbatim BD-R, 6x HTL, 25GB, printable, 10 ks, spindle 10 парчиња
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ