1 / 6
Продадено
Слика на Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн
Слика на Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн
Слика на Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн
Слика на Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн
Слика на Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн
Слика на Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн

Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.09 €
38.84 €
со ДДВ Без ДДВ 36.99 €
Заштеди 3.25 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
PHANTEKS ви го носи својот Т30 вентилатор. T30 е дизајниран во комбинација со SUNON, еден од водечките креатори на обожаватели. Неговиот подобрен дизајн на сечилото, поширокиот профил и компонентите од индустријата му овозможуваат да ја погоди совршената рамнотежа помеѓу високите перформанси на ладење и тивката работа. T30 е дизајниран за PC случаи. Неговите димензии се 120 x 30 mm. Нуди брзина од 0 - 2000 RPM (PWM). Неговиот максимален воздушен тек е 67 CFM. Максималното ниво на бучава е потоа 27,3 dBA. Животот на T30 е 150.000 часа MTBF (средното време помеѓу неуспесите).
Вкупни димензии [mm]:
120 x 120 x 30
Дизајн на грејач::
актив
Задно светло:
Веќе
извршување:
Извршување
Гаранција за производителот:
1 година
Контрола на брзината:
Автоматски
Лансиран:
5. 3. 2022
Конектор:
4 пин (PWM)
Големина на вентилатор/ладилник::
Големина на вентилатор/ладилник:
Боја:
ЦРНО
Производител:
PHANTEKS
Брзина на вентилаторот [rmp]::
2 000
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Веб-страница на производителот:
Phanteks.com
EAN:
8865230018360
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Вентилатор PHANTEKS T30, 120mm, PWM, црн
38.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ