1 / 4
Foto e Ventilator Be quiet! Shadow Wings 2, 140mm, i bardhë
Foto e Ventilator Be quiet! Shadow Wings 2, 140mm, i bardhë
Foto e Ventilator Be quiet! Shadow Wings 2, 140mm, i bardhë
Foto e Ventilator Be quiet! Shadow Wings 2, 140mm, i bardhë

Ventilator Be quiet! Shadow Wings 2, 140mm, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,610 MKD.

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Familja Shadow Wings 2 kombinon një operacion jashtëzakonisht të qetë me ftohje të besueshme, duke i bërë ata zgjidhjen e përsosur për entuziastët e kompjuterëve të qetë. Me sistemin e tyre të montimit kundër vibrimit dhe shpejtësinë e ulët, ato janë perfekte për asambletë e qeta. Ky është një ventilator i qetë me cilësi të lartë. Ka një madhësi prej 140 x 25 mm. Siguron një qarkullim ajri prej 49.8 CFM dhe një shpejtësi prej 900 RPM. Ai arrin një nivel zhurme prej 14.7 dBA. Funksionon në tensionin e funksionimit 6-12 V. Përdor një lidhës 3 pin për lidhje.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Drita e pasme:
Jo
Kodi:
BL090
Numri i ftohësve:
1
Shpejtësia e ftohësit rpm:
900
Shpejtësia e ajrit CFM:
49.8
Përmasat mm:
140 x 140 x 25
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
175
Niveli i zhurmës dB:
14.7
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lansuar më:
7. 9. 2019
Prodhuesi:
be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lidhës:
3pin
EAN:
4260052187340
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ventilator Be quiet! Shadow Wings 2, 140mm, i bardhë
1,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo