1 / 4
Foto e Karikues i baterive VARTA Plug + me  LCD
Foto e Karikues i baterive VARTA Plug + me  LCD
Foto e Karikues i baterive VARTA Plug + me  LCD
Foto e Karikues i baterive VARTA Plug + me  LCD

Karikues i baterive VARTA Plug + me LCD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.71 €
46.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.70 €
Ju kurseni 4.86 €
-9%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikues i fuqishëm, falë të cilit mund të karikoni shpejt dhe me efikasitet pajisjet që përdorin bateri për punën e tyre. Ekrani i qartë LCD siguron informacion të saktë mbi karikimin e secilës bateri. Në paketë do të gjeni 4 bateri AA ose AAA me një kapacitet prej 2.100 mAh.
Lansuar:
22. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Bateri
AA:
AAA:
Numri i hapësirave për bateri AA:
4
Numri i hapësirave për bateri AAA:
4
Numri i baterive AA në pako:
4
Për makinë:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Karikim pa kabllo:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Kodi:
57687101441
Kapaciteti i baterisë mAh:
2100
Prodhuesi:
VARTA
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4008496988303
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues i baterive VARTA Plug + me LCD
46.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo