1 / 3
Продадено
Слика на Слушалка со мачкини уши Razer Kraken, темно розова
Слика на Слушалка со мачкини уши Razer Kraken, темно розова
Слика на Слушалка со мачкини уши Razer Kraken, темно розова

Слушалка со мачкини уши Razer Kraken, темно розова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.33 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 8.12 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 8. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Разер Кракен
Користи со брендови:
Razer
Материјали:
Гума, бакар
Код:
RC21-01140100-W3M1
Производител:
Razer
Веб-страница на производителот:
Razerzone.com
Боја:
РИНК
EAN:
8886419382072
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалка со мачкини уши Razer Kraken, темно розова
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ