1 / 5
Продадено
Слика на USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина
Слика на USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина
Слика на USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина
Слика на USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина
Слика на USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина

USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.48 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 3.64 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SDCZ73-032G-G46B
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Безбедност на податоците:
Шифрирање на серверот
Брзина на читање (теоретска) [MB / s]:
150
Ширина [мм]:
42,42
Висина (мм):
6.6
Производител:
СанДиск
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Капацитети [GB]:
32
Дебелина [mm]:
13,21
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659163020
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB SanDisk Ultra Flair 32 GB, сина
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ