1 / 5
Продадено
Слика на USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна
Слика на USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна
Слика на USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна
Слика на USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна
Слика на USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна

USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 4.87 €
-31%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
SanDisk претставува уште еден од своите квалитетни производи - флеш-уредот Cruzer Spark. Имате можност да ги споделите вашите фотографии, снимки или мелодии со пријателите во основа каде сакате. Може да разменувате податоци, на пример, од компјутер на лаптоп. Флеш-уредот е без капак и неговиот компактен и практичен дизајн со вградена дупка за обесеност на приврзок ќе ви овозможи да го имате секогаш при рака. Овој конкретен флеш диск може да складира до 32 GB податоци и е направен во интересен дизајн. Значи, не мора да се ограничувате на изборот на податоци што сакате да ги споделите. Благодарение на USB-портата, може да се поврзе со компјутер, лаптоп, ДВД-плеер или ТВ. Димензиите на флеш-уредот се 48 x 18 x 7,7 mm.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Стабилно:
По
Код на производителот:
SDCZ61-032G-G35
Код:
SDCZ61-032G-G35
Лансиран:
19. 11. 2018
Материјали:
еластичен
Можност за бесење:
По
Mundësia e varjes::
Интерфејс:
Интерфејс:
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Производител:
СанДиск, СанДиск
Отпорен::
Технологија:
USB 2.0
Длабочина [mm]::
7,7
Дебелина [mm]:
7.7
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6196591674622
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB SanDisk Cruzer Spark 32GB 2.0, црна
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ