1 / 2
Продадено
Слика на USB-полнач за Apple-C
Слика на USB-полнач за Apple-C

USB-полнач за Apple-C

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.91 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 6.49 €
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Овој 2-метарски кабел за полнење со USB-C конектори на двата краја е идеален за полнење USB-C уреди и исто така поддржува USB-синхронизација и пренос на податоци помеѓу USB-C-уреди. Полнење За погодно полнење на вашиот MacBook или MacBook Pro од електричен штекер, мора да користите USB-C кабел за полнење со компатибилен USB-C AC адаптер. Компатибилност USB-C адаптери за напојување се продаваат одделно. 29W USB-C адаптер за напојување се препорачува за MacBooks со USB-C порта, 61W USB-C адаптер за напојување се препорачува за 13-инчни MacBook Pro со Thunderbolt 3 порти (USB-C) и 15-инчен MacBook Pro се препорачува со порти Thunderbolt 3 (USB-C).) се препорачува адаптер за напојување од 87W USB-C. Клучни својства Ова е оригинален кабел за полнење / синхронизација USB-C дизајниран за MacBook со порта USB-C. Неговата должина е 2 м.
Наменето за:
Монитор, лаптоп, компјутер, ТВ
Крај на кабел:
ПРАВО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
2
Код на производителот:
MLL82ZM/A
Код:
MLL82ZM/A
Лансиран:
15 ноември 2016 година
Конектор:
2, USB Type-C, USB-C
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Од приклучокот:
USB-C (маж), USB C маж
Боја:
Бело
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
USB-C (маж)
Производител:
јаболко, јаболко
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
888462698429
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB-полнач за Apple-C
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ