1 / 5
E shitur
Foto e Karikues GSM Skross USB, 2100 mA
Foto e Karikues GSM Skross USB, 2100 mA
Foto e Karikues GSM Skross USB, 2100 mA
Foto e Karikues GSM Skross USB, 2100 mA
Foto e Karikues GSM Skross USB, 2100 mA

Karikues GSM Skross USB, 2100 mA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.22 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Skross është njëra prej markave lider në prodhimin e karikuesve me cilësi të larë për udhëtime. Ky karikues është projektuar duke u bazuar në standarde të sigurisë dhe kritere të cilësisë së vendit të prodhimit të këtij produkti që është Zvicra. Ky karikues është i përshtatshëm nëse do të udhëtoni në Amerikë, ose posedoni pajisje që kanë priza me standarde të Amerikës. Ky karikus ka tension prej AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz.
Kodi i prodhuesit:
DC10USA
Lansuar:
21 Maj 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
iPod, celular, MP3
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
SKROSS
EAN:
7640166320593
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues GSM Skross USB, 2100 mA
27.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo