1 / 6
Слика на Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +
Слика на Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +
Слика на Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +
Слика на Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +
Слика на Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +
Слика на Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +

Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,690 MKD.
1,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,347 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-6%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Практичниот компактен центар е дизајниран да ги прошири портовите со 2x USB 2.0, 1x USB-C и MicroSD и читачи на картички на вашиот компјутер или лаптоп. Поврзување преку USB-A (машки) или USB-C OTG (машки) конектор. Благодарение на малите димензии, тој не зафаќа речиси никаков простор на вашата работна маса и истовремено ги проширува можностите на вашиот уред. Технички параметри: - Можност за проширување со 2 USB 2.0 порти и 1x USB-C - Современ компактен дизајн - Читатели на картички MicroSD и SD
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина на кабел [m]:
0,2
HUB:
По
Код на производителот:
45014691
Код:
45014691
Конектор:
Читач на микро SD картички, читач на SD картички, USB-A
Интерфејс за најавување::
USB-A 3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Надворешни порти:
Читач на Micro SD картички, читач на SD картички, USB-A 3.1 Gen 1
Други пристаништа:
читач на микро SD картички, читач на SD картички...
Производител:
YENKEE, YENKEE
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
USB 2.0:
По
USB-C:
По
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669276363
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Читач на USB HUB YENKEE YHC 103SR USB-C OTG +
1,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ