1 / 1
Продадено
Слика на CONNECT IT надворешен, USB-C, 1xUSB 3.2, 3xUSB 2.0, црн

CONNECT IT надворешен, USB-C, 1xUSB 3.2, 3xUSB 2.0, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €
Заштеди 6.49 €
-31%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
HUB
Конектори:
USB-A, USB-C
Број на порти USB-A 2.0:
3
HUB:
По
Код:
CHU-5000-BK
Ширина mm:
98
Висина mm:
24
Дебелина мм:
18
Оперативни системи поддржани од ОС:
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Windows XP
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Должина на кабел м:
0.1
Пеша г.:
27.1
Излезна технологија:
USB-A 2.0, USB-A 3.1 Gen 1
Влезна технологија:
USB-C 3.1 Gen 1
Број на излези на USB:
4
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595610628024
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CONNECT IT надворешен, USB-C, 1xUSB 3.2, 3xUSB 2.0, црн
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ