1 / 5
Foto e USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB
Foto e USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB
Foto e USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB
Foto e USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB
Foto e USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB

USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
SanDisk Cruzer Ultra Fit ju sjell zgjidhje të lehtë për ruajtjen e të dhënave me shpejtësi. USB-ja e pajisur me konektorin USB 3.1 ju sjell shpejtësi 15 herë më të madhe sesa konektorët USB 2.0 dhe me dizajnin e saj kompakt dhe efiçientë ju mund ta mbani me vete kudo që shkoni. Produkti vjen me kapacitet prej 32GB, ju sjell shpejtësi deri në 130 MB / s dhe ju ofron mbrojtje për të dhënat e ndjeshme nëpërmjet softuerit SanDisk SecureAccess.
Kodi i prodhuesit:
SDCZ430-032G-G46
Lansuar:
16. 5. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Gjerësia [mm]:
8.8
Lartësia (mm):
15.9
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Kapaciteti [GB]:
32
Trashësia [mm]:
19.1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659163402
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 32GB
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo