1 / 1
Слика на USB 3.0 кабел	PremiumCord

USB 3.0 кабел PremiumCord

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Само уште 9
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Иако безжичните преноси на податоци станаа с popular попопуларни во последно време, за некои врски е с advantage поповолно да се користат класични кабли, често дури и старомодни аналогни. Затоа нудиме PremiumCord производи, кои вклучуваат широк спектар на типови на поврзување, продолжување и други кабли. Еден од класичните кабли е поврзувачкиот USB 3.0 кабел. Неговото завршување е класичен USB тип А и затоа кабелот е погоден за поврзување на разни видови уреди. Се разбира, со брендиран кабел, постои квалитетна заштита, која служи за заштита на кабелот (податоците пренесени од него) од надворешни електрични полиња и, исто така, го спречува излезот на електрични пречки од кабелот, со што се постигнува подобра спроводливост и помалку грешки во преносот , што обезбедува поголема брзина на пренос - до Супер -брзина 5Gbps (максимален USB 3.0) - во споредба со поевтините варијанти.
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Крај на кабел:
ПРАВО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
3
Код на производителот:
ku3aa3bk
Код:
ku3aa3bk
Лансиран:
10. 5. 2011, 10 мај 2011 година
Конектор:
2, USB 3.0, USB-A
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Од приклучокот:
USB-A (маж), Од приклучокот
Боја:
ЦРНО, ЦРНО, ЦРНО
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
USB-A (маж)
Платформа:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Верзии:
USB 3.0 (до 5Gbps)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220006051
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB 3.0 кабел PremiumCord
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ