1 / 7
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
Foto e Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD

Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
18,190 MKD.
17,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14,992 MKD.
Ju kurseni 500 MKD.
-3%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rregullo rrjetin tuaj në vetëm disa minuta duke përdorur Bluetooth me një aplikacion telefoni (për platform Android dhe iOS). Një gjeneratë e re e pajisjes së menaxhmentit të famshëm është një ekran i përparëm që tregon informacione të rëndësishme, p.sh rrjetin tuaj UniFi dhe pajisjet video UniFi. Falë baterisë built-in ju nuk do të humbisni të dhënat në rast të ndërprerjes së energjisë. Një 1TB HDD është i gatshëm për inçizime dhe është i zëvendësueshëm për disqe deri më 5TB. Kjo pajisje posedon energji mbi POE 802.3af ose USB-C.
Lansuar:
5. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
UCK-G2-PLUS
Gjerësia mm:
131
Lartësia mm:
1,27
Trashësia mm:
134
Prodhuesi:
Ubiquiti
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
EAN:
817882024532
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
17,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo