1 / 4
Слика на Tripod Rollei Stativ Compact Traveller Star S1, црна
Слика на Tripod Rollei Stativ Compact Traveller Star S1, црна
Слика на Tripod Rollei Stativ Compact Traveller Star S1, црна
Слика на Tripod Rollei Stativ Compact Traveller Star S1, црна

Tripod Rollei Stativ Compact Traveller Star S1, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 11.36 €
-29%

Само уште 8
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Триножот е идеален избор за страствени фотографи кои ги прават своите најдобри снимки на терен, на пат и без оглед на околните услови. Благодарение на алуминиумската конструкција и малата тежина, тој е многу лесен за носење и ќе ви прави друштво во секоја авантура. И покрај малата големина, се карактеризира со цврста конструкција и издржливост. Овој статив ќе стои стабилно на почетокот на секое ваше снимање благодарение на гумените стопала во основата и исто така има глава со чинија за брзо ослободување. Во еден момент, ќе бидете подготвени за минливи сцени и моменти што не сакате да ги пропуштите, како и за дива природа или огромна глетка. Со лесен статив Rollei, секогаш имате малку повеќе време.

Пеша [кг]:
0,57
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Максимална должина [см]:
125
Максимална носивост [кг]::
2
Код на производителот:
20837
Код:
20837
Минимална висина [см]:
38.5, 38,5
Тип на статив::
Тип на статив:
Вклучена глава:
По
Вклучувајќи ја главата::
Максимална тежина [кг]:
2
Производител:
Ролеј, Ролеј
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4048805208371
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Tripod Rollei Stativ Compact Traveller Star S1, црна
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ