1 / 4
E shitur
Foto e Tripod Vanguard Alta Pro 263AB 100
Foto e Tripod Vanguard Alta Pro 263AB 100
Foto e Tripod Vanguard Alta Pro 263AB 100
Foto e Tripod Vanguard Alta Pro 263AB 100

Tripod Vanguard Alta Pro 263AB 100

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
207.33 €
163.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 138.61 €
Ju kurseni 43.77 €
-21%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Vanguard si kompani prodhon këllëfe, valixhe, çanta dhe Tripods për kamera të ndryshme. Vanguard përdorë materiale të kualitetit të lartë, ka prodhim të avancuar dhe teknologji të përparuar. Kështu arrin një cilësi të lartë të produkteve të saj. Tripod bie në një seri të Alta Pro, në krahasim me të tjerët, megjithatë, është e pajisur me MACC. Ky sistem sjell një dimenzion të ri stabiliteti. Në saje të tij, ju mund të zgjeroni mundësitë tuaja, sepse tash e keni më të lehtë dhe më të shpejtë të rregulloni dhe përshtatni kamerën tuaj si iu nevojitet.
Kodi i prodhuesit:
4719856230269
Lansuar:
20 Nëntor 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
155
Lartësia minimale [cm]:
53
Prodhuesi:
Vanguard
Pesha maksimale [kg]:
7
Pesha [kg]:
2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4719856230269
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tripod Vanguard Alta Pro 263AB 100
163.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo