1 / 6
E shitur
Foto e Tripod Rollei C5i, i zi
Foto e Tripod Rollei C5i, i zi
Foto e Tripod Rollei C5i, i zi
Foto e Tripod Rollei C5i, i zi
Foto e Tripod Rollei C5i, i zi
Foto e Tripod Rollei C5i, i zi

Tripod Rollei C5i, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
144.11 €
103.58 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 87.78 €
Ju kurseni 40.53 €
-28%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Tripod nga kompania Rollei i serisë C5i ju ofron mundësinë për të bërë fotografi stabile gjatë përdorimit të kamerës digjitale. Tripod ka mundësi të ndryshme të lidheni pajisjen tuaj në mënyrë që të bëni pamje të ndryshme. Tripodi ka ngjyrë të zezë dhe ka tri mundësi të zgjatjes dhe ka parametra në gjatësi minimale 21.5 cm dhe gjatësia maksimale e tripodit arrin 159 cm, ku pesha e tripodit është 1.6 kg.
Kodi i prodhuesit:
22583
Lansuar:
15 Shkurt 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
159
Lartësia minimale [cm]:
21,5
Përfshihet edhe koka:
Prodhuesi:
Rollei
Pesha maksimale [kg]:
8
Pesha [kg]:
1,616
EAN:
4048805225835
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tripod Rollei C5i, i zi
103.58 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo