1 / 2
E shitur
Foto e Mini tripod Rollei, i zi
Foto e Mini tripod Rollei, i zi

Mini tripod Rollei, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Një tripod i lëvizshëm, fleksibil dhe elegant që ju lejon të kapni imazhe në çdo ambient. Falë formës të thjeshtë të bazës, stabiliteti të lartë është i siguruar pavarësisht nga terreni përreth. Ju do ta vlerësoni sidomos kur merrni fotografi në natyrë ose fotografoni peisazhe. Gjithashtu mund të ju ndihmoj në shtëpi, në festime të ndryshme me familjen ose miqtë. Ky tripod ju lejon të vendosni pajisjen në pozicione dhe kënde të ndryshme për përdorimin dritës dhe krijimin e fotove të përkryera. Falë ndërtimit të lehtë prej aluminit, tripodi ka një peshë të vogël, që lejon ta barni kudo nëpër udhëtime.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha maksimale [kg]:
1
Përfshihet edhe koka:
Pesha [kg]:
0,16
Gjatësia maksimale [cm]:
27
EAN:
4048805207978
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mini tripod Rollei, i zi
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo