1 / 2
Продадено
Слика на Transcend SDHC 300S 32GB UHS-I U3 мемориска картичка
Слика на Transcend SDHC 300S 32GB UHS-I U3 мемориска картичка

Transcend SDHC 300S 32GB UHS-I U3 мемориска картичка

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.48 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 3.64 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS32GSDC300S
Лансиран:
24. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Минимална брзина на пишување:
UHS I - Класа 3 (30MB / s)
Водоотпорен:
По
Производител:
Надминување
Капацитети [GB]:
32
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
760557841098
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Transcend SDHC 300S 32GB UHS-I U3 мемориска картичка
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ