1 / 1
Продадено
Слика на Transcend Micro SDHC 32 GB 300S UHS-I U1 мемориска картичка

Transcend Micro SDHC 32 GB 300S UHS-I U1 мемориска картичка

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.44 €
12.82 €
со ДДВ Без ДДВ 10.86 €
Заштеди 1.62 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Водоотпорен:
По
Код:
TS32GUSD300S
Адаптер:
Веќе
Класа на брзина:
Класа 10, UHS-I Класа 1
Капацитети GB:
32
Производител:
Надминување
EAN:
760557841135
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Transcend Micro SDHC 32 GB 300S UHS-I U1 мемориска картичка
12.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ