1 / 2
Foto e Toner Samsung MLT-D116L, i zi
Foto e Toner Samsung MLT-D116L, i zi

Toner Samsung MLT-D116L, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,093 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri Samsung MLT-D116L është i dizajnuar për printera laserik Samsung Express SL - M2625 / 2626/2825/2826, M2675 / 2676/2875/2876. Ky është një toner origjinal, i përshtatshëm dhe me standard të lartë për zyra. Toneri ka kapacitet printimi deri në 3000 faqe standarde.
Kodi i prodhuesit:
MLT-D116L/ELS
Lansuar:
19 Qershor 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Samsung SL-2626, Samsung SL-2676, Samsung SL-2825, Samsung SL-2826, Samsung SL-2875, Samsung SL-2876, Samsung SL-M2625, Samsung SL-M2625D, Samsung SL-M2675, Samsung SL-M2675F, Samsung SL-M2675FN
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Samsung
EAN:
8806085454767
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Samsung MLT-D116L, i zi
7,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo