1 / 1
Слика на Тонер Lexmark B232000 Враќање, црно

Тонер Lexmark B232000 Враќање, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
149.32 €
142.82 €
со ДДВ Без ДДВ 121.04 €
Заштеди 6.50 €
-5%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Lexmark B2338dw, Lexmark B2442dw, Lexmark B2546dw, Lexmark B2650dn, Lexmark B2650dw, Lexmark MB2338adw, Lexmark MB2442adwe, Lexmark MB2546adwe, Lexmark MB2650adwe
Код:
B232000
Боја на касетата со тонер:
ЦРНО
Покриеност Број на страници:
5/3000
Вид на полнење:
таблета
Производител:
Lexmark
Тип на уред:
Тонер
За печатари:
Lexmark
EAN:
734646668002
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Lexmark B232000 Враќање, црно
142.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ