1 / 1
Foto e Toner Lexmark 50F2000, i zi

Toner Lexmark 50F2000, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,590 MKD.
7,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,093 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-6%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lexmark sjell në treg tonerin me ngjyrë të zezë, i cili ka kualitet tejet të lartë. Toneri origjinal përdoret për printimin e dokumenteve, por edhe për foto me kualitet të lartë. Ky toner mund të mbulojë deri në 15000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Avantazh i këtij produkti është fakti se është 100% në përputhje me produktet që ofrojnë cilësi maksimale, gjë e cila nuk mund të arrihet nga tonerë jo origjinal. Për të parë se me cilët printerë përputhet ky toner, vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
50F2000
Lansuar:
26 Gusht 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Lexmark MS410d, Lexmark MS410dn, Lexmark MS415dn, Lexmark MS510dn, Lexmark MS510dn, Lexmark MS610de, Lexmark MS610dn, Lexmark MS610dte
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1500
Prodhuesi:
Lexmark
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Lexmark
EAN:
734646433204
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Lexmark 50F2000, i zi
7,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo