1 / 6
Foto e Toner HP 508A, i kaltër
Foto e Toner HP 508A, i kaltër
Foto e Toner HP 508A, i kaltër
Foto e Toner HP 508A, i kaltër
Foto e Toner HP 508A, i kaltër
Foto e Toner HP 508A, i kaltër

Toner HP 508A, i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
17,590 MKD.
17,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14,568 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-3%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
HP është një ndër kompanitë më të njohura në treg sa i përket pajisjeve për përdorim shtëpiak dhe zyra. Toneri HP 508A ka ngjyrë të kaltër dhe ka kapacitet printimi deri në 5000 faqe të formatit standard. Ky toner operon në temperaturat prej 10 dhe 32.5 gradë celsius dhe peshon 0.86 kg. Për të parë përshtatshmërinë e produktit me printera, iu lutem vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
CF361A
Lansuar:
30 Prill 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Enterprise M552dn, HP Color LaserJet Enterprise M553dn, HP Color LaserJet Enterprise M553n, HP Color LaserJet Enterprise M553x, HP LaserJet Enterprise 500 M577dn
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/5000
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër
Për printer:
HP
EAN:
888793237571
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP 508A, i kaltër
17,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo