1 / 1
Слика на Canon Drum C-EXV47 за iR-C250i, C350i, C351iF, C1325iF, C1335iF, црнa

Canon Drum C-EXV47 за iR-C250i, C350i, C351iF, C1325iF, C1335iF, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9,990 MKD.
9,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 8,127 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-5%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
8520B002
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Canon imageRUNNER ADVANCE C250i, Canon imageRUNNER ADVANCE C350i, Canon imageRUNNER ADVANCE C351iF, Canon imageRUNNER C1325iF, Canon imageRUNNER C1335iF
Покриеност (%) / Број на страници:
5/36500
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Тип на уред:
Тапан
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Канон
EAN:
5712505748305
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Canon Drum C-EXV47 за iR-C250i, C350i, C351iF, C1325iF, C1335iF, црнa
9,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ