1 / 1
Продадено
Слика на Tонер за штампач OKI 46507505, жолт

Tонер за штампач OKI 46507505, жолт

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
248.44 €
235.44 €
со ДДВ Без ДДВ 199.53 €
Заштеди 13.00 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
46507505
Лансиран:
6 декември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
OKI C612dn, OKI C612n
Покриеност (%) / Број на страници:
5/6000
Производител:
OKI
Веб-страница на производителот:
Oki.com
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
Жолто
За печатари:
OKI
EAN:
5031713068372
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Tонер за штампач OKI 46507505, жолт
235.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ