1 / 3
Продадено
Слика на Тестер за алкохол BACtrack C6
Слика на Тестер за алкохол BACtrack C6
Слика на Тестер за алкохол BACtrack C6

Тестер за алкохол BACtrack C6

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
123.15 €
со ДДВ Без ДДВ 104.36 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
BT-C6
Ширина mm:
56,2
Висина mm:
34,5
Дебелина мм:
16,8
Пеша г.:
56
Производител:
BACtrack
Боја:
Бело
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
857186005462
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тестер за алкохол BACtrack C6
123.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ