1 / 7
Продадено
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
Слика на Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна

Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
303.24 €
162.08 €
со ДДВ Без ДДВ 137.36 €
Заштеди 141.15 €
-47%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Монокуларен
Водоотпорен:
По
Код:
VA01784
Ширина mm:
80
Висина mm:
105
Дебелина мм:
340
Пеша г.:
1 293
Фокусно растојание m:
8
Азот полнење:
По
Зголемување [x]:
45
Антирефлектирачки премаз:
По
Со зголемување:
По
Дијаметар на леќата [мм]:
60
Производител:
Авангарда
Боја:
ЦРНО
EAN:
4719856246123
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Телескоп Vanguard Vesta 560A, црна
162.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ