1 / 3
Слика на Телефон YEALINK SIP-T46U
Слика на Телефон YEALINK SIP-T46U
Слика на Телефон YEALINK SIP-T46U

Телефон YEALINK SIP-T46U

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
261.50 €
220.87 €
со ДДВ Без ДДВ 187.18 €
Заштеди 40.63 €
-16%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
18 јули 2024 - 19 јули 2024
Македонија, други
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Ова е моќен модерен телефон кој нуди висококвалитетен аудио пренос во HD квалитет. Предноста на телефонот е голем екран со позадина со висока резолуција (480 x 272 пиксели) со дијагонала од 4,3 инчи, каде што благодарение на технологијата Yealink Acoustic Shield, се обезбедува висок квалитет на звукот. YAS работи со полето за микрофон и создава таканаречен звучен штит околу корисникот, додека активираната функција ги блокира звуците од околината. Алтернативно, јавувачот може јасно да се слушне. Понатаму, овој уред има интерфејси: двојна гигабитна етернет порта со поддршка на Poe, 2 x USB порти (2.0 компатибилна), 1 x RJ9 (4P4C) мобилна порта и 1 x RJ9 (4P4C) порта за слушалки.
*Полначот не е вклучен во пакувањето.
Гаранција за производителот:
1 година
Пое:
По
Виси на wallидот:
УСБ:
По
DHCP:
По
Статичка IP:
По
Вклучен адаптер:
Веќе
Тип на производ:
Мобилен
Број на сметки на СИП:
16
Програмирани клучеви:
10
Дијагонала на екранот ["]:
4.3
Аудиофркфенција:
Со можност до 3 повици...
Брзина на LAN:
10/100/1000 Mbps
Протокол за VoIP:
SIP, SIPv2
Кодеци:
G.711 μ, G.711A, G.722, G.723.1, G.726, G.729AB, iLBC
Тип на екран:
Со бои
EAN:
6938818304314
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Телефон YEALINK SIP-T46U
220.87 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ