1 / 3
Слика на YEALINK SIP-T30P Телефон
Слика на YEALINK SIP-T30P Телефон
Слика на YEALINK SIP-T30P Телефон

YEALINK SIP-T30P Телефон

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
74.58 €
59.96 €
со ДДВ Без ДДВ 50.81 €
Заштеди 14.62 €
-20%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Виси на wallидот:
По
Тип на производ:
Мобилен
Пое:
По
QoS:
По
Број на пристаништа RJ-45:
2
Кодеци:
G.711 μ, G.711A, G.722, G.723, G.726, G.729, iLBC
PPPoE:
По
DHCP:
По
Статичка IP:
По
Брзина на LAN:
10/100 Mbps
Audiokonferencë:
До 5 повици
Вклучен адаптер:
Веќе
Број на сметки на СИП:
1
Код:
SIP-T30P
Ширина mm:
185
Висина mm:
162
Дебелина мм:
189
Големина на инчен екран:
2.3
Лансиран:
28. 1. 2021
Производител:
YEALINK
Тип на екран:
Графика
VoIP протокол:
SIP, SIP TLS, SIPS, SRTP
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6938818306035
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
YEALINK SIP-T30P Телефон
59.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ