1 / 5
Слика на Телефон Grandstream GXP2170
Слика на Телефон Grandstream GXP2170
Слика на Телефон Grandstream GXP2170
Слика на Телефон Grandstream GXP2170
Слика на Телефон Grandstream GXP2170

Телефон Grandstream GXP2170

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
188.32 €
165.57 €
со ДДВ Без ДДВ 140.32 €
Заштеди 22.75 €
-13%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GXP2170
Лансиран:
11 август 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Телефон
Безжична технологија:
Bluetooth
Пое:
По
Прилагодливи клучеви:
12
Број на пристаништа RJ-45:
2
LAN:
По
Брзина на LAN:
10/100/1000 Mbps
Audiokonferencë:
Со можност до 3 повици
Вклучен адаптер:
По
Број на сметки на СИП:
6
Производител:
Грандстрим
Веб-страница на производителот:
Grandstream.com
Тип на екран:
Со бои
Големина на екранот [инчи]:
4.3
VoIP протокол:
SIP
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6947273701972
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Телефон Grandstream GXP2170
165.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ